Dažniausiai
Užduodami
Klausimai

Dažniausi mums užduodami klausimai

Kokį darbą siūlote?

Siūlome sezoninį darbą Norvegijoje esančiuose žuvies fabrikuose (plačiau apie specifiką). Standartinė darbo sutarties trukmė – 3mėn. arba iki darbo sezono pabaigos fabrike.

Kokio pobūdžio tai darbas?
Darbas pagrinde vyksta su šiomis žuvų rūšimis: menke, saida, skumbre. Žuvys gali būti išdarinėjamos, filetuojamos, įpakuojamos, gali tekti sūdyti arba žiovintį žuvis.
Noriu įsidarbinti. Nuo ko turėčiau pradėti?

Užpildykite mūsų internetinėje svetainėje esančią anketą ir sulaukite pranešimo apie sėkmingą registracijos patvirtinimą (pranešimą gausite į nurodytą elektroninį paštą, jeigu juo naudojatės. Jeigu elektroninio pašto neturite – su jumis, jūsų nurodytu telefono numeriu, susisieks mūsų įdarbinimo Norvegijoje specialistai).
Vienintelis dalykas, kuriuo jums reikia pasirūpinti patiems, tai išsiimti Europos sveikatos draudimo kortelę. Jeigu nežinote, kaip ir kur ją išsiimti – susisiekite su mumis.

Ar darbas tikrai legalus?

Taip, darbas 100% legalus. Yra pasirašoma darbo sutartis su Lietuvoje veikiančios įmonės filialu Norvegijoje. Visi mokesčiai, sveikatos draudimas yra mokami Norvegijoje.

Kiek reikia mokėti už įdarbinimą?

Įdarbinimas yra nemokamas ir jums nieko nekainuoja.

Ar suteikiate apgyvendinimą? Kiek tai kainuoja?

Visiems darbuotojams yra suteikiama gyvenamoji vieta ir papildomai Jums už tai mokėti nieko nereikia. Apgyvendinimą apmoka darbdavys.

Ar kelionę į Norvegiją turiu organizuotis pats? Jeigu organizuojate jūs, kiek tai kainuoja?

Jūsų saugia ir sklandžia kelione bei kelionės išlaidomis (* maisto išlaidos nėra įskaičiuotos) rūpinasi įmonė.

Ar turiu turėti asmeninius darbo rūbus?
Darbo rūbais rūpinasi įmonė.
Jeigu atsitiktų taip, jog atvykus į darbo vietą sužinočiau, jog šiuo metu darbo nėra?
Prastovos – ypač retas reiškinys ir visada susijęs su aplinkybėmis, kurių neįmanoma iš anksto numatyti (žuvies trūkumas jūroje, ypač blogos oro sąlygos ir pan.). Tačiau net ir susikolsčius tokioms nedėkingoms aplinkybėms jūs galite jaustis visiškais saugiais, nes už įvykusias darbo prastovas gausite sutartą pinigų sumą.
Jeigu šiuo metu nėra laisvų darbo vietų?
Jūsų anketos duomenys yra išsaugomi ir atsiradus naujoms darbo vietoms – su jumis susisieksime.

Susisiekite su mumis 24/7!

Darbas Norvegijoje

Ieškote ir nerandate gerai apmokamo darbo Lietuvoje? Mes galime padėti! Siūlome darbą žuvies pramonės srityje, Norvegijoje.

r

Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos - 0 Eur (apmoka darbdavys)

r

Mėnesinis atlygis - nuo 1300 Eur (atskaičius mokesčius)

r

Problemų sprendimas - 24/7 (visą parą)