AiSpark Sipeed MAIX Žiūronų Kamera Dokas/Go/Bit

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€16.88

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

AI yra paplitę šiandien, iš vartotojų, kad įmonių paraiškas.Su sprogmenų augimo prijungtų prietaisų, kartu su paklausos privatumą ir konfidencialumą, low latency ir pralaidumo apribojimų, AI modeliai išmokyti debesis vis labiau reikia paleisti krašte.

MAIX yra Sipeed tikslas-pastatyti modulis skirtas vykdyti AI krašte, mes jį pavadino AIoT.Jis užtikrina aukštą našumą mažame fizinės ir galios pėdsaką, suteikianti galimybę diegti, didelio tikslumo AI prie krašto, ir konkurencingą kainą galima įdėti į bet Di prietaisų.Kaip matote, Sipeed MAIX yra gana panašūs į "Google" krašto TPU, bet ji veikia kaip meistras valdytojas, ne greitintuvo kaip krašto TPU, todėl daugiau mažų sąnaudų ir mažos galios nei AP+edge TPU sprendimas.

MAix 's Pranašumą ir Naudojimo Scenarijai: MAIX yra ne tik techninė, bet taip pat suteikia end-to-end aparatūros + programinės įrangos infrastruktūrą, siekiant palengvinti diegimo klientams' AI pagrįstus sprendimus.Dėka savo efektyvumo, mažų pėdsaką, mažos galios), ir pigių, MAIX leidžia plačiai diegiant aukštos kokybės AI krašte.MAIX nėra vien techninės įrangos sprendimas, jis jungia užsakymą aparatūros, atviros programinės įrangos, ir state-of-the-art AI algoritmai pateikti aukštos kokybės, lengva įdiegti AI sprendimus dėl krašto.MAIX gali būti naudojama vis daugiau pramoniniam naudojimui-tokie atvejai, kaip prognozavimo priežiūros, anomalijų aptikimo, automatinio vizija, robotų technika, balso atpažinimas, ir daug daugiau.Jis gali būti naudojamas gamybos, vietin, sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos, smart patalpos, transportas ir kt.

MAix centrinis PROCESORIUS aparatūra, MAIX turi galingas KPU K210 viduje, ji siūlo daug susijaudinęs, funkcijos: 1. konkurencingą RISC-V chip, taip pat 1 konkurencingą AI chip, naujai išleisti Rugs. 2018 28nm proceso, dual-core RISC-V 64bit IMAFDC, on-chip didžiulis 8MB didelės spartos SRAM (ne XMR :D), dažnis 400MHz (gali 800MHz) KPU (Neuroninis Tinklas Procesorius) viduje, 64 KPU, kuri yra 576bit plotis, paramos sąsūkos branduoliai, bet kokios formos įjungimo funkcija.Ji siūlo [email protected],400 MHz, kai tuning iki 800MHz, ji siūlo 0.5 VIRŠŪNES.Tai reiškia, kad jūs galite padaryti, objekto pripažinimo [email protected] APU (Garso Procesorius) viduje, paramos 8mics, iki 192KHz sample rate, hardcore FFT vieneto viduje, lengva Mic Array (MAIX pasiūlyti tai, taip pat), Lanksti FPIOA (Programuojamos IO Masyvo), galite žemėlapis 255 funkcijas visus 48 GPIOs lustas DVP kameros ir MCU LCD sąsaja, galite sujungti DVP fotoaparato, paleisti savo algoritmą, ir ekranas LCD Daugelis kitų greitikliai ir periferiniai įrenginiai: SEP Akceleratoriaus, SHA256 Akseleratoriaus, FFT Greitintuvo (ne APU vienas), OTP, UART, WDT, AI, SPI, I2S, LAIKMATIS, RTC, PWM, ir kt.

MAix tai Modulis

Paveldėti privalumas K210-nedidelės pėdsaką, Sipeed MAIX-aš modulį, arba vadinamas M1, integruoti K210, 3-kanalų DC-DC maitinimo, 8MB/16 MB/128 MB Flash (M1w modulis pridėti wifi chip esp8285 ant jo) į Kvadratinį Colį Modulis.Visiems naudoti IO pertraukos, kaip 1.27 mm(50mil) smeigtukai, ir pin ' s įtampa yra pasirenkami iš 3.3 V ir 1.8 V.

Sipeed MAIX Žiūronų Kamera Dokas/Go/Bit

Sipeed Žiūronų vaizdo kameros modulis yra fotoaparatas plėtros valdybos Maix AI vystymo lentos, skirtos AI ir Žiūronų stereo vizijos programomis.

Jis palaiko Žiūronų stereo vizija ir gylis vizija.Fotoaparatas(OV2640 ar OV7725) ir I2S mic yra neprivaloma.

MAix Programinė įranga

MAIX paramos originalus atskiras SDK, FreeRTOS SDK base ant C/C++.

Ir mes uostą micropython apie ji: http://en.maixpy.sipeed.com/.It paramos FPIOA, GPIO, LAIKMATIS, PWM, Flash, OV2640, LCD, ir kt.Ir ji turi zmodem, vi, SPIFFS apie tai, jūs galite redaguoti python tiesiogiai ar sz/rz failą valdyba.Mes džiaugiamės jus matydami prisidėti už ją:

//Maixpy projektas

//Maixpy wiki projektas

MAix Giliai mokymosi

MAIX parama fiksuoto taško modelio, kad bendrojo lavinimo mokymo programą, traukiniai, pagal konkretaus apribojimo, taisyklės, bei turėti modelio sudarytojas sudaryti modelius, ir savo modelio formatu.

It maža-yolo, mobilenet-v1, ir, TensorFlow Lite!Daugelis TensorFlow Lite modelio, gali būti sukompiliuoti ir paleisti MAIX!Ir Mes netrukus išleidimo modelio parduotuvės, jūs galite prekiauti savo modelio ant jo.

Dalis Sąrašą

Sipeed MAIX Žiūronų Kamera Lenta su 2 OV2640 Kameros modulius

Priedų Tipas vaizdo kameros modulis
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas DFRobot
Suderinamas su MAIXDock/Go/Bit

Parašyti atsiliepimą

AiSpark Sipeed MAIX Žiūronų Kamera Dokas/Go/Bit

AiSpark Sipeed MAIX Žiūronų Kamera Dokas/Go/Bit

AI yra paplitę šiandien, iš vartotojų, kad įmonių paraiškas.Su sprogmenų augimo prijungtų prietaisų, kartu su paklausos privatumą ir konfidencialumą, low latency ir pralaidumo apribojimų, AI modeliai išmokyti debesis vis labiau reikia paleisti krašte. MAIX yra Sipeed tikslas-pastatyti modulis skirtas vykdyti AI krašte, mes jį pavadino AIoT.Jis

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai